Financování stavby a rekonstrukce

 Přemýšlíte nad stavbou rodinného domu nebo jeho rekonstrukcí? Jistě se trápíte otázkou financování celé realizace. Díky našemu finančnímu specialistovi vám nejen vybereme ten nejvýhodnější finanční plán pomocí hypotéky, ale pomůžeme Vám připravit veškeré podklady k jeho úspěšnému získání.

Jméno a příjmení

hypoteční specialista

Ve financích pracuji od roku 2010.

Moji hlavní pracovní náplní je, aby lidé nepřepláceli peníze za finanční produkty jako jsou hypotéky, pojištění a investice. Každá hypotéka je vždy na míru sestavena dle konkrétních požadavků každého zájemce. 

Dále v ní je využito maximálních slev na úrokové sazbě, včetně zahrnutí nestandardních benefitů které jsou spojené s řešením každého hypotečního úvěru.

Financování na míru

Dobře víme, že financování je důležitou součástí stavby domu nebo rekonstrukce. A protože financování skutečně rozumíme, máme pro Vás spoustu výhod, které jsou v jiných případech jen velmi těžko dostupné. Jednou z hlavních výhod našeho financování je kombinace nabídek hned několika bank zároveň. Při analýzy porovnáme všechny dostupné nabídky a vybereme pro vás ty nejvhodnější a právě tak Vám dokážeme nabídnout tu nejnižší úrokovou sazbu na trhu pro Váš projekt. 

Rychlé sjednání financování.

Finanční plán, který Vám navrhneme na míru Vám pomůžeme také vyřídit a zajistit. Díky našemu finančnímu specialistovi, který je denně ve spojení s bankovními domy víme, jak vše zpracovat bezchybně a urychlíme tak průběh schvalování případného hypotéky. 

Financování vlastní hypotékou

Přejete si financování zajistit sami vlastními silami? Nevadí, i Vám rádi poradíme jak vaše podklady správně připravit, abyste se vyhnuli zamítnutí hypotéky, nebo jiným zbytečným průtahům.

Bez hypotéky?

Plánujete financovat celou stavu nebo rekonstrukci vlastními prostředky? I vy jistě využijete našich služeb. Máme pro Vás přichystanou spoustu užitečných nástrojů a vychytávek pro dobré a snadné financování.

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám. Velice rádi a samozřejmě zdarma s Vámi Váš projekt zkonzultujeme.

Napište nám

info@probuild.cz

Zavolejte nám

737 668 551

Nezávazná poptávka

Máte ve všem jasno a přejete si znát cenu realizace?