Domů > Fasády > Čištění fasád

Čištění fasád

Přejete si obnovit vzhled vašeho rodinného domu? Jedním z hlavních kroků by mělo být vyčištění fasády. Fasádu vám vyčistíme zcela dokonale za pomocí moderních technologií a prostředků. Jakkoli zašedlé, nebo jinak nevzhledné fasádě navrátíme její původní barvu. 

Důvody k vyčištění fasády

Hlavním důvodem ke kompletnímu vyčištění fasády je víc než vzhled vašeho domu především vaše zdraví. Akreditovanou laboratoří byla naměřena inhalace až 5000 spór na 1 m2, která může významně ovlivnit vaše zdraví. Vyčištěním fasády se zbavíte veškerých plísní a bakterií, které jinak pronikají větráním přímo do domu. 

Dalším důvodem je samozřejmě vzhled Vašeho domu. Fasáda po letech bledne, špiní se od smogu a nečistot. Vyčištěním fasády docílíte perfektního estetického dojmu z vašeho domu a ochráníte zdraví nejen svoje, ale také vaší rodiny.

Jak postupujeme při čištění fasády

Na fasádu nanášíme účinné přípravky s fungicidními přísadami, které dokáží plísně a veškeré bakterie dokonale zničit. Fasáda je tak čistá a nezpůsobuje žádná alergenní onemocnění.

Chcete si vyčistit fasádu sami?

Obáváme se, že to nebude tak snadné. Veškeré nečistoty vytvářejí na povrchu fasády pevný povlak, který bohužel nelze umýt vodou a houbou. Je zapotřebí profesionálnějšího přístupu, využít moderní technologie a prostředky. Jen tak docílíte zdravé fasády.

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám. Velice rádi a samozřejmě zdarma s Vámi Váš projekt zkonzultujeme.

Napište nám

info@probuild.cz

Zavolejte nám

737 668 551

Nezávazná poptávka

Máte ve všem jasno a přejete si znát cenu realizace?