Domů > Rodinné domy > Hrubá stavba

Hrubá stavba

Rádi byste ušetřili velké množství času? Chcete si usnadnit značnou část práce? nebo snad chcete předejít různým komplikacím? Nechte si postavit hrubou stavbu u nás! Postavíme ji rychle, kvalitně za pomocí technologií, které odpovídají úsporným domům s nízkoenergetickými a pasivními standardy s rekuperací. Jak budete pokračovat, zdali vlastními silami, nebo s námi se můžete rozhodnout později. 

Co zahrnuje hrubá stavba zděného domu?

  • Vytýčení a zaměření stavby spolu se zemní, výkopovou prací
  • Rozvody v základech a inženýrské sítě
  • Základová deska s případným podsklepením
  • Hydroizolace podsklepení a celých základů
  • Nosné konstrukce
  • Překlady a věnce
  • Vnitřní zdivo
  • Střecha s krytinou
  • Zateplení konstrukcí
  • Dveře, okna, prosklené stěny

Rozumná volba

Proč je mnohdy výstavba hrubé stavby na klíč rozumná volba? Protože zbylé práce můžete provést svépomocí a na kvalifikované práce si najmout specializované jednotlivce. Ano, znamená to samozřejmě větší množství starostí, stavba celého domu na klíč je výrazně komfortnější a rychlejší, ušetříte tak ale část peněz za realizaci, což může být pro mnoho stavebníků klíčové. 

Materiál a stropní konstrukce

V tomto ohledu k realizaci přistupujeme od našich konkurentů odlišně. Nebudeme Vás tlačit do předpřipravených rámcových řešení. Váš projekt si prostudujeme, navrhneme Vám ideální materiál, stropní konstrukci a vše s Vámi projednáme tak, abyste byli s řešením spokojeni jak z hlediska kvality tak financí. Součástí konzultace je případný návrh volby jiného materiálu a přepočítání cenové kalkulace tak, abyste mohli jednotlivá řešení porovnat a zvolit tak to nejvhodnější.

Na čem ušetřit a naopak

Máme pro Vás dobrou radu. Na čem bychom Vám určitě radili nešetřit je volba kvalitních materiálů, jejíž přednosti oceníte především po letech, kdy se vyhnete rozsáhlejším rekonstrukcím a investované peníze navíc se Vám tak vrátí. Pokud ale chcete ušetřit, ideálním krokem může být menší dům. Zvažte, zdali využijete skutečně efektivně veškerou zastavěnou plochu. Každý metr čtverečný může znamenat až desítky tisíc navíc.

Doprava

Hrubé stavby realizujeme po celé české republice. Při realizaci v Královehradeckém kraji je doprava zcela zdarma a to díky tomu, že máme dopravu vlastní. Při realizaci mimo Královehradecký kraj je doprava za příplatek, který je s Vámi nejprve projednáme a je součástí cenové kalkulace.

 

Cena hrubé stavby

Přestože můžete vybírat jak z našich typových projektů, není předem možné určit přesnou cenu realizace. V cenové kalkulaci hraje roli více faktorů, jako je možnost využití vlastního projektu, situace pozemku, požadavky na individuální úpravu typového projektu aj.

A protože neradi “střílíme” ceny od boku, které po prostudování projektu nejsou dodržitelné, rádi si Váš projekt nejprve projdeme a zdarma Vám připravíme cenovou kalkulaci ke konzultaci.

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám. Velice rádi a samozřejmě zdarma s Vámi Váš projekt zkonzultujeme.

Napište nám

info@probuild.cz

Zavolejte nám

737 668 551

Nezávazná poptávka

Máte ve všem jasno a přejete si znát cenu realizace?