Domů > Rekonstrukce > Sanace staveb

Sanace staveb

Potřebujete vrátit vaši budovu do původního stavu, protože došlo k jejímu poškození přírodními vlivy? Sanace stavby pro Vás může být řešením. Odstraníte veškerou vlhkost a díky tomu vrátite váš stavební objekt do původního né-li lepšího stavu.

Jste vytopení? Na vině může být
prasklé potrubí.

Díky špatně provedené nebo zastaralé hydroizolací stavby může docházet k vlhkosti zdiva i po kompletním vysušení a opravení prasklého potrubí. Pokud se nacházíte v jakkoli podobném stavu, sanace staveb je pro Vás ideálním řešením. Sanací stavby totiž dokonale odstraníte veškerou vlhkost v objektu a zabráníte tak trvalým následkům.

Výhody sanace

1. Zastavení všech korozních procesů
2. Zvýšení životnosti celé stavby
3. Lepší vzhled

Než se pustíme do sanace stavby

Nejprve provedeme podrobný průzkum celé stavby a určíme stav poškození. Poté se pustíme do odstranění všech zkorodovaných vrstev a mechů. Následně provádíme reprofilaci do původního stavu jejíž součástí je také provedení kontaktních můstků a naneseme novou ochrannou vrstvu.

Sanace betonových konstrukcí

Stejně jako u všech stavebních materiálů i u betonu dochází k poškození, ať už se jedná o nové nebo staré konstrukce. Co je hlavním cílem sanace betonových konstrukcí. Především jde o zastavení všech korozních procesů v železných prvcích které jsou v betonové konstrukci obsaženy. Nejen, že se tak navrátí původní výhled, tvar a rozměry celé konstrukce. Zvýší se také její životnost, což je nezanedbatelným benefitem.

Sanace betonu

Při sanaci betonu odstraňujeme veškeré nezpevněné a nesoudržné části. Poté se pouštíme do stranění všech zkorodovaných vrstev, mechů a provádíme odmaštění. Na povrchu nenecháme ani smítko prachu, protože na perfektně očištěný povrh nanášíme novou ochannou vrstvu.

Sanace jímek a nádrží

Proč je zde sanace zapotřebí? Při delším používání u jímky a nádrží dochází k porušení vlivem eroze nebo prostředí. Sanace prostor nejen skvěle vysuší, ale také zvýší odolnost jímky.

Sanace panelových domů

V ProBuildu se nesetkáte jen se sanací obvodového pláště a podlah. Sanaci provádíme důsledně, a proto se zaměřujeme také na sanaci celých panelových konstrukcí stěn a stropů. Před samotnou opravou Vám zajistíme statický posudek a poté se pustíme do oprav všech spojů a provedeme reprofilaci výztuže.

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám. Velice rádi a samozřejmě zdarma s Vámi Váš projekt zkonzultujeme.

Napište nám

info@probuild.cz

Zavolejte nám

737 668 551

Nezávazná poptávka

Máte ve všem jasno a přejete si znát cenu realizace?