Domů > Rekonstrukce > Hydroizolace staveb

Hydroizolace staveb

Hydroizolace staveb, ať už svislých nebo podélných konstrukcí je nedílnou součástí každé stavby. Né vždy je bohužel hydroizolace zpracována profesionálně a kvalitně. Díky, tomu, že se v rámci materiálů a moderních technologií zaměřujeme na neustálé zkvalitňování našich služeb, můžeme hydroizolaci nových i starých staveb zpracovávat skutečně pečlivě.

Důvody k hydrozilaci

  • Vlhké zdi snižují teplotu v celém objektu
  • Vlhkost ve zdivu škodí celým konstrukcím a snižuje jejich životnost
  • Vlhké zdivo snižuje tepelněizolační vlastnosti stavby
  • Vlhkost v domě je rodištěm plísní a dalších škodlivin

Hydrozilace spodní stavby

Chcete zabrání vlhnutí zdiva a šíření plísní? Hydrozilace spodní stavby je pro Vás tou ideální volbou. Neexistuje efektivnější způsob jak se těmto nepříjemnostem do budoucna vyhnout a ušetřit značnou část financí za opravy a vysoušení zdiva a to nejen v podsklepené části Vašeho domu.

Kvalitní hydroizolace

Díky kvalitní hydroizolaci ochráníme váš dům před gravitační vodou i tlakovou vodou a zemní vlhkostí. Hydrozilace provádíme svědomitě s využitím kvalitních materiálů, které vlhkosti a vodě úspěšně odolávají již desítky let.

Cena hydroizolace

Cenu navrhujeme vždy na míru po prozkoumání konkrétního projektu a to z toho důvodu, že každý projekt se může lišit jak velikostí ale také materiálem použitým při samotné hydroizolaci.

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám. Velice rádi a samozřejmě zdarma s Vámi Váš projekt zkonzultujeme.

Napište nám

info@probuild.cz

Zavolejte nám

737 668 551

Nezávazná poptávka

Máte ve všem jasno a přejete si znát cenu realizace?