Domů > Rekonstrukce > Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu

Provádíme jak částečné tak kompletní rekonstrukce a přestavby bytů. Díky naší letité praxi a zkušenostem navrhujeme rekonstrukce, které jsou jak inovativní, moderní a estetické tak především velmi funkční.

Jak probíhá rekonstrukce bytu

Nejprve si s vámi sjednáme úvodní schůzku na které si vyslechneme veškeré vaše požadavky a preference. Poté vypracujeme architektonický návrh, který s vámi budeme konzultovat a upravovat ho k vaší naprosté spokojenosti. Poté se pustíme do práce a kompletní přeměny vašeho bytu. Nemějte strach, poskytneme vám náhradní ubytování a postaráme se o to, aby pro vás byla celé rekonstrukce co nejkomfortnější. Po dokončení rekonstrukce na vás budou čekat zcela nové prostory, které budou odpovídat schválenému návrhu a obsahovat ty nejmodernější technologie a design.

Proč rekonstruovat s ProBuildem

  • veškeré konzultace jsou zdarma

  • zdarma vám připravíme cenovou kalkulaci a časový plán rekonstrukce
  • v případě dojednání rekonstrukce s námi je návrh interiéru zdarma
  • časový plán a cenový rozpočet jsou pro nás závané
  • pro komfortní rekonstrukci vám nabídneme náhradní ubytování
  • rekonstrukci provádíme na klíč
  • rekonstrukci bytového jádra a koupelny provádíme do 14 dnů (dle rozsahu práce)

Návrh rekonstrukce

Kvalitu výsledku kompletní rekonstrukce zaručuje kvalitní architektonický návrh. V případě vašeho zájmu vypracuje náš bytová architekt návrh, který bude plně odpovídat vašim představám a finančnímu plánu. Získáte tak jasnou představu o budoucí proměně vašeho bydlení.

Cena rekonstrukce bytu

Pokud nám již na úvodní schůzku přinesete některé důležité podklady (jednoduchý plánek bytu doplněný o všechny rozměry místností), pokusíme se vám sdělit předběžnou cenu celé rekonstrukce. Pokud budete souhlasit, navštívíme poté váš byt, který kompletně zaměříme a připravíme projektovou dokumentaci, díky které budeme schopni stanovit přesnou cenu rekonstrukce a časový plán. Pokud budete s naším návrhem spokojeni, následuje podpis smlouvy, která obsahuje jak konečnou cenu realizace tak termín dokončení všech prací.

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám. Velice rádi a samozřejmě zdarma s Vámi Váš projekt zkonzultujeme.

Napište nám

info@probuild.cz

Zavolejte nám

737 668 551

Nezávazná poptávka

Máte ve všem jasno a přejete si znát cenu realizace?