Poctivá stavební firma

Jsme stavební společnost, která poskytuje kompletní služby v oblasti realizace staveb, od přípravy konceptu projektu, dodání materiálu, až po samotné uvedení do provozu. Zkušenostmi nabitý tým zaměstnanců společnosti ProBuild s.r.o. je připraven vyhovět všem Vašim požadavkům.

Naší prioritou je poskytnout našim klientům maximální komfort jak při projektování, tak i při samotné realizaci.

Značky naší společnosti

Z důvodu neustálého zkvalitňování našich služeb jsme pro Vás vytvořili odborné divize, z nichž každá se zabývá některou z částí stavby.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti realizace staveb, od přípravy konceptu projektu, dodání materiálu, až po samotné uvedení do provozu. Zkušenostmi nabitý tým zaměstnanců společnosti ProBuild s.r.o. je připraven vyhovět všem Vašim požadavkům.

Divize Koupelny Nemo zajišťuje komplexních služeb v oblasti realizace koupelen, obkladů, dlažeb, wellness center… Připravíme pro Vás zdarma 3D návrh či spárořez, následně Vám pomůžeme vybrat ten nejvhodnější materiál a v nejkratší možné době vše zhotovíme.

Naším zaměřením je zajištění komplexních služeb v oblasti snížení energetické náročnosti budov. Připravíme pro vás řešení zateplení fasády, střechy, výměny oken, či modernizaci topného systému. Jsme připraveni pro Vás kvalitně zateplit stavbu, včetně jejího uvedení do provozu. To vše za jediným účelem – ušetřit Vaše peníze.

Divize Projektové dokumentace zajišťuje kompletní služby od přípravy konceptu projektu, návrh interiérů či exteriérů ve 2D a 3D až po samotné dokumentace pro stavební povolení či územní rozhodnutí. Nadále s námi můžete spolupracovat i na samostatné výstavbě daných projektů.

Spokojenost našich zákazníků

Od společnosti ProBuild s.r.o. jsme si nechali zateplit dům a jsme velice spokojeni. Již teď pociťujeme, úsporu energií. A dům vypadá jako nový.

Richard Škop

Firma ProBuild s.r.o. mi realizovala tepelné úspory v projektu NZU 2013. Výměna oken a dveří, Tepelné čerpadlo, zateplení fasády, terasy, podlahy a střechy. Jsem spokojen s odvedenou prací a profesionálním přístupem.

Adam Stuchlík

Spolupráci s firmou ProBuild s.r.o. hodnotím kladně ať  po stránce komunikace, tak i vyhovění všech mých požadavků a dodržení dohodnutého termínu.

Ing. Jindřiška Jirásková

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám. Velice rádi a samozřejmě zdarma s Vámi Váš projekt zkonzultujeme.

Napište nám

info@probuild.cz

Zavolejte nám

737 668 551

Nezávazná poptávka

Máte ve všem jasno a přejete si znát cenu realizace?