Domů > Rodinné domy > Dřevostavby

Dřevostavby

Přejete si rychle a kvalitně postavený rodinný dům, za výhodnou cenu? Je to v dnešní době ještě vůbec možné? Ale ano je. Řešením je realizace rodinné domu v provedení dřevostavba. Jak je možné, že je cena oproti zděnému domu nižší? Materiály jsou velmi kvalitní, tím to tedy není. Je to rychlostí, která je s realizací zděného domu nesrovnatelná.

Dlouhá životnost dřevostavby

V myslích mnoha lidí panuje mýtus, že dřevostavby mají nízkou životnost. Je to ovšem omyl. Dřevostavby jsou z hlediska životnosti srovnatelné se stavbami z jiných materiálů.

Při realizaci dřevostavby volíme kvalitní materiály a dodržujeme veškeré přísné stavební normy a postupy. Jen tak dokážeme zaručit dlouhou životnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům našich dřevostaveb. 

Výhody našich dřevostaveb

Máte obavy z výstavby dřevostavby?

  • Nízké pořizovací náklady – díky rychlému zpracování je nižší cena.
  • Moderní design – díky našemu projektovému studiu je design vždy soudobý.
  • Energetická úspora – díky kvalitnímu projektu a materiálům stavíme domy velmi úsporné

Dřevostavby na klíč

Výstavbu rodinných dřevostaveb dle typových a individuálních projektu provádíme “na klíč”, tak v provedení “na dokončení” a “hrubá stavba”.  Abychom Vám mohli zajistit záruku kvality nosných konstrukcí, stavbu dodáváme včetně základové desky.

Nízká energetická náročnost

Neustále se zvyšující cena energií zvyšuje poptávku po nízkoenergetických a pasivních dřevostavbách. Díky naší precizní práci a zvolené dřevěné konstrukci, která obsahuje integrovanou tepelněizolační složku, je tepelná ztráta srovnatelná se zděnými rodinnými domy. 

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám. Velice rádi a samozřejmě zdarma s Vámi Váš projekt zkonzultujeme.

Napište nám

info@probuild.cz

Zavolejte nám

737 668 551

Nezávazná poptávka

Máte ve všem jasno a přejete si znát cenu realizace?