Domů > Rodinné domy > Individuální projekt

Projekty rodinných domů

V rámci našich projektů navrhujeme stavby pro bydlení, interiéry, rodinné domy, přestavby a rekonstrukce. Nabízíme Vám pomocnou ruku při návrhu Vašeho bydlení. Díky našemu 3D návrhu získáte jasný přehled o celkovém designu domu , interiéru a uspořádání vnitřních prostor.

Výhody individuálního projektu od ProBuildu

  • Letité zkušenosti v oboru stavitelství a návrhu projektů
  • Návrhy co možná nejpřesnějšího interiéru tak, aby se od zhotoveného díla lišil minimálně
  • Propracované návrhy kuchyní
  • Návrh i realizace stavby jsou od jednoho dodavatele
  • Kvalitní a zkušený personál
  • Vlastní stavební a technický dozor

Projektová dokumentace je samozřejmostí

Nejen že Vám kompletně pomůžeme s návrhem Vašeho vysněného bydlení, součástí našich služeb je také zpracování úplné projektové dokumentace, která Vám umožní získat stavební povolení. 

Podmínka pro získání naší projektové dokumentace není využití dalších našich služeb. Pokud jste se přeci jen pro realizaci Vašeho projektu rozhodli pro jinou firmu nebo pro výstavbu svépomocí, projektovou dokumentaci pro Vás rádi zpracujeme.

Přepracujeme nepovedený projekt

Máte projekt ale je neúplný nebo s ním nejste z jiného důvodu spokojeni? Nevadí, rádi si Váš projekt prostudujeme, promluvíme si o všech Vašich požadavcích, navrhneme případně také vlastní úpravy jako jsou nevhodně zvolené stavební otvory, dispozice místností a celý projekt dopracujeme tak, abyste byli spokojeni.

 

Jak při návrhu projektu postupujeme?

Nejprve Vás pozveme na úvodní konzultaci, při které si promluvíme o Vašich představách rodinného domu a všech Vašich požadavcích. Prostudujeme Váš stavební pozemek a promluvíme si o Vašich finančních možnostech. 

Po návrhu dispozice místností se zaměříme na interiér, který připravíme dle Vašich preferencí a sladíme ho s exteriérem. Velkou výhodou našich návrhů je možnost výroby nábytku na míru. Díky tomu bude výsledný návrh velmi podobný realizaci. 

Po odsouhlasení návrhu Vám předáme veškeré podklady pro výstavbu domu, kterou pro Vás rádi zajistíme. 

 

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám. Velice rádi a samozřejmě zdarma s Vámi Váš projekt zkonzultujeme.

Napište nám

info@probuild.cz

Zavolejte nám

737 668 551

Nezávazná poptávka

Máte ve všem jasno a přejete si znát cenu realizace?