Domů > Rekonstrukce > Rekonstrukce staveb

Rekonstrukce staveb

Pro značnou část lidí je představa nového bydlení v podobě novostavby z finančních důvodů nemyslitelná a jen velmi těžko dostupná. Nabízí se tedy možnost rekonstrukce staršího domu, která může být cenově méně náročná. Navíc staré domy mají duši, kterou vám novostavba nabídnout za žádnou cenu nemůže.

Rekonstrukce domu na klíč

Provádíme kompletní rekonstrukce rodinných domů na klíč. Zajistíme veškeré bourací práce, terénní úpravy, rekonstrukční práce na celém době ať už v exteriéru nebo v interiéru a odvezeme veškerý odpad.

Projekt není nutností

Pokud zachováme původní obvodové zdivo, projektová dokumentace nebude zapotřebí. Nejen, že se tak urychlí celá realizace, sníží se také náklady s ní spojené. 

Jak probíhá rekonstrukce domu

1. Sejdeme se s Vámi na úvodní konzultaci. Projednáme veškeré vaše požadavky, preference a ujednotíme se tak představu o finálním vzhledu Vašeho nového domu.

2. Připravíme Vám návrh celé rekonstrukce, který bude obsahovat také 3D vizualizace, které budeme následně konzultovat, upravovat k Vaší naprosté spokojenosti.

3. K návrhu připravíme také finanční rozpočet celé rekonstrukce.

4. Po odsouhlasení celého návrhu připravíme časový plán a pustíme se do práce.

5. Provedeme veškeré stavební práce a úpravy. Rekonstrukci provádíme na klíč. Proto jsme schopni zastat rekonstrukci celou.

6. V posledním kroku provedeme kompletní úklidové práce.

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám. Velice rádi a samozřejmě zdarma s Vámi Váš projekt zkonzultujeme.

Napište nám

info@probuild.cz

Zavolejte nám

737 668 551

Nezávazná poptávka

Máte ve všem jasno a přejete si znát cenu realizace?