Domů > Rodinné domy > Domy na klíč

Domy na klíč

Jaké je nejčastější přání našich zákazníků? Cenově dostupný a kvalitně postavený dům na klíč. Zaměřili jsme se tedy na technologie, které tyto požadavky splňují a za léta ztrávené v tomto oboru jsme se v nich stali skutečnými odborníky.

Rodinné domy na klíč pro Probuildu jsou nejen holé stěny z obyčejných desek. Naším primárním cílem není postavit co největší množství domů. Naším hlavním cílem je postavit co největší množství kvalitních domovů. V tom se lišíme od naši konkurence. Nad každým domem se zamýšlíme individuálně dle potřeb a finančních možnostech zákazníka a v daném rámci navrhujeme vždy co nejkvalitnější řešení a materiály. Projekt proto vždy přizpůsobujeme Vašim potřebám.

Úspora energie díky termofasádě

Dokonalá úspora tepla díky termofasádě o šířce 100 mm zajistí Vašemu novému domu dokonalou tepelnou izolaci a sníží tepelnou prostupnost na minimum.

 

 • Vzduchová neporvučnost Rw = 41 dB
 • Součinitel prostupu tepla Uw = 0,16 / Mm2k)

Dveře a okna s izolací, která zamezí prostupu tepla.

Při návrhu realizace se vždy velmi podrobně zaměřujeme také na nabídku oken a dveří. Do Vašeho nového domu dokážeme dodat až sedmikomorová plastová okna a dveře s izolačním trojsklem v barvě dle Vašeho požadavku.

Interiér plný kvalitních materiálů

Zajistíme pro Vás kvalitní podlahové krytiny, obklady a dlažby. Schodiště může jak v kombinaci kovu a skla tak z kvalitního dřeva. Vždy se snažíme vyjít vstříc Vašim požadavkům a finančním možnostem.

Součástí vybavení koupelny je:

 • Vana s pákovou baterií a se sprchovou hadicí a růžicí
 • Sprchový kout včetně baterie se sprchovou hadicí a růžicí
 • Kombinované WC
 • Umyvadlo z keramiky s pákovou baterií
 • Ventilátor pro snížení vlhkosti vzduchu

Vytápění, větrání a elektroinstalace

Přemýšlíte jaký kotel by se měl postarat o teplo a teplou vodu? Rádi Vám představíme veškeré možnosti. Standardně dům dodává s elektrokotlem o objemu 160 l. Teplo následně rozvádíme termostatickými ventily. Nebojte, nezapomněli jsme ani na možnost podlahového topení. 

Samozřejmostí jsou také elektroinstalační práce jako silnoproudé tak slaboproudé, které zahrnují:

 • Zásuvky
 • Vypínače
 • zvonky
 • TV zásuvky
 • domovní rozvaděč
 • osvětlení
 • venkovní osvětlení

Instalace vody a odpadů

Rozsah dodávky rodinného domu na klíč je samozřejmě také kompletní rozvedení a instalace vody a odpadů, která zahrnuje také přípojky pro pračku a myčku. Dostatek čistého vzduchu ocení nejen alergici. Díky přetlakovému odvětrávání a neustálé dodávce čerstvého vzduchu se Vám bude ve Vašem novém rodinném domě dýchat krásně a s lehkostí. Náš dům na klíč může také zahrnovat pokročilé protipožární systémy které dodají do Vaší domácnosti vyšší bezpečnost. Jedním z těchto systémů je detektor kouře a signalizační zařízení.

Navržení a zavedení chytré domácnosti

Postaráme se o navržení a instalaci všech komponentů chytré domácnosti. Veškeré inteligentní systémy napojíme tak, aby fungovaly naprosto bezchybně. Díky napojení na chytrou domácnost budete moci ovládat osvětlení, termostaty, domácí alarm, zámky a okna odkudkoli přímo z Vašeho telefonu, nebo jiného mobilního zařízení. Už se Vám více nestane, že po odchodu do práce necháte odemčené dveře nebo rozsvícené světlo.

Značná část našich zákazníků k nám přichází s poptávkou po domu na klíč. Mnohdy je však výhodnější dům k dokončení.

Dům k dokončení

Co je dům k dokončení?
Náš tým Vám dodá uzavřenou hrubou stavbu a odvede tak nejnáročnější část výstavby domu. Vy následně dle svých finančních možností rozhodnete o jednotlivých krocích dokončení a finalizace. Díky těmto možnostem, se dům k dokončení stal nejoblíbenější formou domu. 

V čem je dům k dokončení výhodnější?

 

1. Harmonogram dostavby je individuální

To, kdy se udělají rozvody omítky,, vnitřní povrchy, zařízení apod. rozhodnete jen vy dle svých finančních a časových možností.

2. Individuální poradenství pro dokončení domu

Na základě dalších konzultací Vám vždy rádi poradíme, jaké jsou možnosti dokončení jednotlivých fází. Sami si potom zvolíte, která Vám bude vyhovovat nejvíce.

3. Možnost dostavby domu svépomocí

V hotových stěnách stavby jsou připravené drážky pro vodoinstalaci, vedení plynu apod. Celou stavbu je tedy možné předat také k dokončení svépomocí.

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám. Velice rádi a samozřejmě zdarma s Vámi Váš projekt zkonzultujeme.

Napište nám

info@probuild.cz

Zavolejte nám

737 668 551

Nezávazná poptávka

Máte ve všem jasno a přejete si znát cenu realizace?