Domů > Rekonstrukce > Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny

Rekonstruujete koupelnu a potřebujete poradit od odborníků s letitými zkušenostmi? Vaši koupelnu navrhneme, zrekonstruujeme a poradíme vám s výběrem veškeré sanitární techniky.

Nová koupelna na míru

Navrhneme vám moderní a novou koupelnu díky které se komfort vašeho bydlení pozvedne na novou úroveň. Víme, ze rekonstruovat koupelnu v bytě je výrazně složitější než realizace koupelny v novostavbě ve které můžete upravovat veškeré dispozice. Proto se zaměřujeme na maximální využití daného prostoru se zachováním maximálního komfortu.

Potrpíme si na kvalitu

Kvalitní materiály jsou pro nás prioritní. Doporučíme Vám s ohledem na Váš rozpočet ty nejkvalitnější obklady a zařízení, aby vám rekonstruována koupelny dlouho sloužila.

Pracujeme rychle

Kompletní rekonstrukci koupelny realizujeme mezi 5 až 7 dny. Po celou dobu rekonstrukce je možné používat WC. Pokud by to z jakéhokoli důvodu možné nebylo, zdarma vám zapůjčíme WC chemické.

Jak rekonstrukce koupelny probíhá?

  1. Návrh koupelny, výběr sanitární techniky a obkladů
  2. Vybouráni původního umakartového jádra nebo zdiva
  3. Odvoz odpadu
  4. Stavba nových stěn
  5. Kompletně nová elektroinstalace
  6. Nové rozvody vody
  7. Nivelizace podlahy, přidání hydroizolace
  8. Obkladačské a maliřské práce
  9. Montáž sanitární techniky
  10. Úklid veškerého nepořádku

Cena rekonstrukce koupelny

Ceny nestřílime od boku. Naopak, zdarma vypracujeme kompletní plán rekonstrukce, pomocí kterého připravíme cenovou nabídku co nejpřesnější a tak po dokončení realizace nedochází k navyšování finální částky.

1. Úvodní konzultace

Promluvíme si vaší představě nové koupelny a následně vám sdělíme přibližnou částku celé rekonstrukce.

2. Podklady k rekonstrukci

Zaujala Vás naše předběžná cenová nabídka? Výborně. Nyní nám bude zapotřebí dodat rozměry a dispozice koupelny a bychom pro vás mohli připravit kompletní navrh realizace a díky tomu také finální cenovou nabídku. Pokud si budete přát, rádi provedeme zaměření za vás.

3. Finanční rozpočet a schválení nabídky

V rámci návrhu budou vybrány veškeré obklady a zřizovací předměty. Nebojte, součástí návrhu je také konzultace, kde jednotlivé prvky doladíme a upravíme dle Vašich představ a rozpočtu.

Potřebujete poradit?

Ozvěte se nám. Velice rádi a samozřejmě zdarma s Vámi Váš projekt zkonzultujeme.

Napište nám

info@probuild.cz

Zavolejte nám

737 668 551

Nezávazná poptávka

Máte ve všem jasno a přejete si znát cenu realizace?